Послуги Хімчистки

Хімчистка килимів в спеціалізованому цеху

Процес миття

Єдиний спосіб ефективно підтримувати чистоту килима, не завдаючи шкоди ні його стану, ні зовнішньому вигляду – це професійна чистка. Чому? Тому що, від чищення в домашніх умовах килим деформується, затирання плям призводить до вицвітання фарби, ворс проминається, утворюються прогалини, вибивання килимів має наслідком порушення плетіння. Звичайним пилососом дуже важко якісно видалити пил, шерсть тварин і мікроскопічних паразитів.

Скільки часу необхідно, щоб провести хімчистку Вашого килима? – Всього 3 доби!

Хімчистка меблів

Домашня хімчистка

Оббивка меблів – це своєрідний «магніт» для бруду. На м’яких тканинних покриттях затримуються і накопичуються дрібні частинки шерсті, пилу, волосся… А що казати про випадкові плями – наприклад, від фруктів або кави.

Повернути охайний вигляд, гігієнічну чистоту Ваших улюблених диванів і крісел допоможуть наші професійні працівники!

Головною відмінністю хімчистки меблів від самостійного прибирання побутовим пилососом в тому, що пил і шкідливі мікроорганізми видаляються не тільки з поверхні, але й з середини оббивки. А це значить, що ваші меблі будуть не тільки красивими, але і «здоровими».

Хімчистка пухо-перових виробів

Чистка подушок, ковдр, перин

Хімчистка салону

ВАРІАНТИ ЧИСТКИ

  • поелементне очищення
  • комплексна чистка

  • без демонтажу сидінь
  • з демонтажем сидінь  (за додаткову оплату) (знімаємо передні  та задні сидіння), що дозволяє краще очистити ковролін та важкодоступні місця