Акція на мийці самообслуговування – поповнюйте брелок – чіп на 10 грн та отримуйте 12 грн

Восени почався сезон брудних автомобілів, а значить, помити свою машину невдовзі відправиться кожен водій. Все частіше замість звичних мийок стали з’являтися мийки самообслуговування. Багато вже напевно встигли випробувати цю послугу, а багатьом ще належить дізнатися. Що ж таке мийка самообслуговування? Це мийка, де машину ви миєте самі, без допомоги працівників, і, звичайно, все одно платите за це гроші, хоча і не такі великі.

Порядок дії такої процедури наступний: ви заганяєте машину в бокс, купуєте в автоматі жетони на мийку, в результаті чого з пістолета починає подаватися вода під напором. Здавалося б, нічого складного, але насправді не так все просто. У мийок самообслуговування є кілька режимів і кожен з них необхідно використовувати правильно, щоб машину помити до чистоти.

Попереднє миття авто

Головне завдання першого режиму – зволожити і розм’якшити бруд, що накопичився, але зробити це обережно, щоб не пошкодити лакофарбове покриття кузова. У прилиплому бруді часто знаходяться дрібні камінчики, які можуть залишити подряпини на авто, якщо недбало почати зчищати цей шар. Для досягнення потрібно результату автомобіль необхідно поливати рівномірно зверху вниз.

Не варто намагатися відразу змити весь бруд. Завдання хімічних елементів, які знаходяться в рідині, як сказано вище, просто розм’якшити її. На попередню мийку заплановано 40-50 секунд.

Основне миття машини

Ця процедура зрозуміла з назви. Тримаючи пістолет з гарячою водою і піною, необхідно змити нанесений раніше хімічний склад, а разом з ним і бруд. На цей режим відводиться орієнтовно дві хвилини, що, на думку творців мийних комплексів, достатньо для наведення чистоти.

Зверніть увагу, щоб результат був хорошим і машина вас порадувала чистотою, спочатку помийте боки авто, потім його передню і задню частину, а після – все інше.

Процедура ополіскування

Цей етап необхідний для знищення піни, що залишилася. На ополіскування достатньо і однієї хвилини, тому що це ще не завершальний режим мийки. Змивання піни на даному етапі відбувається не водою, а «дистилятом».

Покриття воском

Нанесення воску на кузов вбереже ваш автомобіль від пилу, бруду і різних хімічних реагентів, тому не нехтуйте цим режимом. Тим більше, що на всю процедуру відведена рівно 1 хвилина.

Режим: блиск і сушка

Завершальний етап процесу мийки автомобіля називається: блиск і сушка. Ця опція дозволяє облити автомобіль напором демінералізованої води, в якій містяться речовини, що відповідають за швидке висихання поверхні. Так що протирати ганчіркою машину немає необхідності.

Нанесені речовини не тільки захищають лакофарбове покриття автомобіля, але і надають йому блиск. На процедуру відведено  2 хвилини.

Оцінка Мийка самообслуговування

1 2 3 4 5

1

По категоріях:

1 2 3 4 5

1 2 3 4 5

1 2 3 4 5

На основі 1 відгуку клієнта

Залиште відгук, щоб ми могли покращувати сервіс для Вас

1 2 3 4 5

1 2 3 4 5

1 2 3 4 5

Відгуки:

    Тарас says:
    Все супер!!!

    1 2 3 4 5

    1 2 3 4 5

    1 2 3 4 5