Отримайте персональні рекомендації

Дайте відповіді на запитання та отримайте персональні рекомендації по хімчистці килиму
У вас вдома є килим?
Ми також займаємось чисткою меблів, звертайтесь, з радістю зробимо ваші меблі чистими.
Тоді Вам не потрібно проходити це опитування, гарного Вам дня.
Коли останній раз Ви прали свій килим?
Вітаємо, Ви все правильно робите, що доглядаєте за своїм килимом регулярно.
Вам час викликати наших спеціалістів, хто зна, що ще живе разом з вами у вашому килимі, ми швидко все вичистимо.
Сумно, що Ви забули про свій килим, в ньому вже встигли посилитись кліщі, бактерії та грибки. Давно не чищений килим може викликати серйозні наслідки: такі як алергії, головний біль, закладеність носа. Іноді алергію можна сплутати з простудою, але причиною може бути Ваш килим.
Якщо у Вас немає килима, тоді ми з радістю почистимо пір’ячко Вашим подушкам, звертайтесь.
Який спосіб чистки килима на Вашу думку найефективніший?
Невірно, відбивання килимів це один з етапів «правильної» чистки килима, найефективніший спосіб це проходження всіх етапів чистки килима, які можливо зробити тільки в спеціалізованому цеху такому, як на Аквастраді.
Невірно, пилосос тільки частково справляється з забрудненнями і підходить для щотижневого прибирання, найефективніший спосіб це проходження всіх етапів чистки килима, які можливо зробити тільки в спеціалізованому цеху такому, як на Аквастраді.
Невірно, афірмації вам не допоможуть, найефективніший спосіб це проходження всіх етапів чистки килима, які можливо зробити тільки в спеціалізованому цеху такому, як на Аквастраді.
Невірно, миття мийками високого тиску може пошкодити структуру тканини, і ваш килим швидко втратить форму і привабливий зовнішній вигляд, найефективніший спосіб це проходження всіх етапів чистки килима, які можливо зробити тільки в спеціалізованому цеху такому, як на Аквастраді.
Вірно, найефективніший спосіб це проходження всіх етапів чистки килима, які можливо зробити тільки в спеціалізованому цеху такому, як на Аквастраді.
Разом з вами живуть діти до 14 років?
Діти дуже часто люблять гратись на килимі, а це означає, що вони вдихають в свої легені ще більше пилу та бруду з килиму ніж дорослі, Вам варто регулярно чистити свої килими вдома задля турботи про найменших, адже діти вразливі до алергій.
Хто про Вас попіклується, як не Ви самі, або ваша друга половинка. Замовляйте хімчистку килимів на Аквастраді, pc: «Любов варта прийти в дім на чистому килимі)»
Чи маєте ви домашніх улюбленців?
З домашніми тваринами яйця гальмінтів(глисти) повсюди, але найулюбленіше їхнє місце – це килим! Вони часто викликають у людей гальмінози(глисти), що може призвести до серйозних хвороб, Вам варто замовляти хімчистку регулярно, хоча б раз в три-шість місяців.
Люди на своєму взутті приносять додому чимало бруду, який розноситься повсюди. Також пил, який літає у повітрі осідає у вашому килимі. Тому рекомендуємо регулярно замовляти хімчистку килимів на Аквастраді.
Ви самостійно чистите килим, чи замовляєте хімчистку?
це небезпечно для вашого здоров'я! Найперше, Ви вдихаєте весь пил під час самостійної чистки килима, другим небезпечним фактором є те, що користуючись хімією – Ви вдихаєте шкідливі випари. А також можете зіпсувати килим неправильним чищенням. Економте свій час, подбайте про своє здоров'я! Замовляйте професійну чистку килимів на Аквастраді.
Ви все вірно робите! Самостійне чищення килимів небезпечне для вашого здоров'я, адже при цьому Ви вдихатимете весь пил та випари хімії, ну а зекономлений час окрема перевага.
Добре, що Ви чистите килим, але шкода, що не в нас. Пропонуємо спробувати нашу хімчистку килимів з разовою знижкою тільки для Вас, -20%, щоб Ви змогли переконатись в якості хімчистки вашого килима на Аквастраді.